Inway

InWay po prostu musiał się narodzić.

Zdjęcie

Brzmi jak dogmat? Zapewne, ale powyższe zdanie jest w stu procentach prawdziwe.
InWay musiał powstać, ponieważ gigantycznym marnotrawstwem byłoby niewykorzystanie potencjału, jaki stanowi suma wiedzy i doświadczenia z rynku MŚP oraz doradczo-szkoleniowego.

Podczas wielogodzinnych rozmów z moim wspólnikiem, jakie odbyliśmy w ramach naszej kilkuletniej współpracy, często analizowaliśmy swoisty paradoks: właśnie ten obszar biznesu, który najbardziej potrzebuje szkoleń miękkich, jest ich praktycznie pozbawiony. Kto bowiem bardziej od sprzedawcy bezpośredniego potrzebuje technik wpływu, zarządzania sobą w czasie czy automotywacji? Przecież bez arsenału tych narzędzi partner budujący strukturę MLM jest właściwie bezbronny! A jednak – jak dotąd – żadna poważna firma szkoleniowa nie przygotowała oferty dedykowanej dla tego rynku.

Celem naszej firmy jest dostarczenie uczestnikom rynku MŚP profesjonalnego produktu edukacyjnego. W atrakcyjnej formie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi szkoleniowych, będziemy nieustannie podnosić kompetencje sprzedawców bezpośrednich.
Nazwa naszej firmy odpowiada wyznawanym przez nas wartościom. „Bycie w drodze”, nieustanny rozwój i samodoskonalenie dla uzyskania osobistej i finansowej wolności – to nasza filozofia.

Jeśli Ty także wyznajesz zasadę, że stanie w miejscu jest zawsze cofaniem się, zapraszamy Cię do współudziału w naszej szkoleniowej przygodzie.

Zarząd InWay sp. z o. o.

 
?

Pierwszy projekt na rynku polskim
łączący ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z wiedzą szkoleniowo-doradczą na najwyższym poziomie.

Akademia Przedsiębiorczości Business Solutions

odznaka

Akademia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie unikalne na polskim rynku szkoleniowym.
Roczny kurs składa się z 7 modułów, opracowanych na bazie programu MBA – magisterskich studiów biznesowych o światowym standardzie nauczania. Dzięki niemu nie trzeba odpowiadać sobie na pytanie: Skąd czerpać wiarygodną, rzetelną wiedzę o biznesie?

Co zyskasz, biorąc udział w Akademia Przedsiębiorczości Business Solutions?

  • Otrzymasz kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia biznesu
  • Dowiesz się od czego zacząć projektowanie firmy
  • Rozwiniesz kompetencje menadżerskie i sprzedażowe
  • Zwiększysz świadomość osobistych zasobów i kompetencji
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami
  • Uzyskasz prestiżowy dyplom AP