Inway

Wygrywaj nagrody z Rankingiem MLM

Autor: InWay, Dodano: 2015-04-09

Jesteś zaangażowany w sprzedaż bezpośrednią? Budujesz strukturę w biznesie MLM? To świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie coś, co z pewnością Cię zainteresuje.

O korzyściach wynikających z rejestracji na portalu Ranking MLM moglibyśmy opowiadać długo i z prawdziwą pasją. Moglibyśmy opowiedzieć Ci o tym, że codziennie o 9:00 rano dodajemy artykuły motywujące do pracy i informujące o branży MLM w Polsce i za granicą. Że pisują dla nas znani w branży publicyści – autorytety, które osiągnęły spektakularne sukcesy w marketingu bezpośrednim. Moglibyśmy również wytłumaczyć Ci krok po kroku jak wypromować firmę, z którą współpracujesz w oparciu o nasze Rankingi – wystarczy zasugerować nam, że powinna znaleźć się w naszym zestawieniu, a później sukcesywnie na nią głosować.

Ale dzisiaj chcemy opowiedzieć Ci o czymś zupełnie innym. O konkursach, które organizujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich współpracowników. Można w nich wygrać bardzo atrakcyjne, rzeczowe nagrody. Konkursy na Rankingu MLM są obecne właściwie cały rok. Pozwól, że opowiemy Ci o zasadach, które w nich obowiązują.

Brian Tracy, Robert Cialdini, Kevin Hogan – wygraj podwójny bilet na seminarium!

Weź udział w najnowszym konkursie fotograficznym Rankingu MLM! Sfotografuj się z sierpniowym numerem kwartalnika „Manager MLM” w salonie Empik i wygrają jedną z nagród, które sprawią, że Twój biznes nabierze rozpędu! Zwycięzca naszego konkursu sam wybiera podwójny bilet na jedno z wyjątkowych szkoleń, które odbędą się na przełomie września i października. A jest w czym wybierać!

Zasady konkursu​

Chcesz wygrać dwa bilety i zobaczyć na żywo jednego z wielkich mówców – Briana Tracy’ego, Robert Cialdiniego, Kevina Hogana?

Oto, co należy zrobić:

Udaj się do salonu Empik i zapytaj o najnowsze, 12 wydanie „Managera MLM”. Zrób sobie zabawne zdjęcie z kwartalnikiem leżącym na półce. Kup czasopismo, a następnie wyślij nam mailowo (z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”) zdjęcie z „Managerem MLM” i skan lub fotografię rachunku potwierdzającego zakup „Managera”. Napisz w treści widomości, że zgadzasz się na publikację zdjęcia w mediach należących do grupy 8&8 Sp. z o.o.

Listę salonów Empik, w których możesz kupić „Managera MLM” znajdziesz tutaj.

Zdjęcie, rachunek oraz zgoda na publikację zdjęcia w naszych mediach powinny dotrzeć na skrzynkębiuro@rankingmlm.com przed 15 września.

Konkursowe jury złożone z redakcji Rankingu MLM wybierze do 17 września trzy najciekawsze zdjęcia ze wszystkich nadesłanych fotografii.

Nagrody

Zwycięzca naszego konkursu sam wybiera, czy chce zobaczyć wraz z osobą towarzyszącą na żywo Briana Tracy’ego, profesora Roberta Cialdiniego, czy Kevina Hogana.

Osoba, która zajmie w drugie miejsce w konkursie podejmuje decyzję o uczestnictwie w jednym z dwóch wydarzeń, które pozostały, natomiast ten, kto znajdzie się na ostatnim nagradzanym miejscu, otrzyma bilet na niewybrane przez poprzednie osoby szkolenie.

Jak to wygląda w praktyce? Powiedzmy, że o bilety stara się Ania, Jan oraz Krzysztof. W konkursie zwycięża Jan, który podejmuje decyzję o udziale w szkoleniu z Brianem Tracym. W takim wypadku Krzysztof, który zajął drugie miejsce ma wybór pomiędzy Kevinem Hoganem a Robertem Cialdinim. Wybiera Kevina Hogana, więc Ania, której przypadło ostatnie miejsce na podium, zobaczy razem z towarzyszem na żywo mistrza perswazji, Roberta Cialdiniego!

Nie wiesz jakie seminarium wybrać? Zapraszamy na strony internetowe organizatorów szkoleń:

• 27 września, Kevin Hogan, seminarium „Przełom do doskonałości”
http://kevinhogan.pl/

• 3 października, Robert Cialdini „Wielki sukces niewielkim kosztem”
http://www.robert-cialdini.pl/

• 7 października, Brian Tracy, seminarium „Po pierwsze sprzedaż, po drugie sprzedaż, po trzecie sprzedaż”
http://btigroup.pl/sprzedaz/

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie! Pamiętajcie – warto się szkolić. Każde seminarium to wspaniała dawka motywacji, nowa lista kontaktów biznesowych, nowi klienci i kandydaci na współpracowników!

Pierwszy projekt na rynku polskim
łączący ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z wiedzą szkoleniowo-doradczą na najwyższym poziomie.

Akademia Przedsiębiorczości Business Solutions

odznaka

Akademia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie unikalne na polskim rynku szkoleniowym.
Roczny kurs składa się z 7 modułów, opracowanych na bazie programu MBA – magisterskich studiów biznesowych o światowym standardzie nauczania. Dzięki niemu nie trzeba odpowiadać sobie na pytanie: Skąd czerpać wiarygodną, rzetelną wiedzę o biznesie?

Co zyskasz, biorąc udział w Akademia Przedsiębiorczości Business Solutions?

  • Otrzymasz kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia biznesu
  • Dowiesz się od czego zacząć projektowanie firmy
  • Rozwiniesz kompetencje menadżerskie i sprzedażowe
  • Zwiększysz świadomość osobistych zasobów i kompetencji
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami
  • Uzyskasz prestiżowy dyplom AP