Inway

Absolwenci i Rekomendacje

Z przyjemnością wystawiamy absolwentom kursu MLM Business Academy naszą pozytywną rekomendację. Wiemy, że dysponują wszystkimi niezbędnymi kompetencjami w pracy lidera marketingu sieciowego. Przed Wami 29 osób, które uzyskały dyplom ukończenia kursu, a więc zdały wewnętrzny egzamin weryfikujący nabyte umiejętności i wiedzę. Gratulujemy wytrwałości!

Wierzę w prawdziwość powiedzenia: „Kto się nie rozwija ten się zwija”. Jeśli nie idziesz do przodu to się cofasz! Szczególnie w biznesie dzieje się tak, że kiedy stoisz w miejscu, to konkurencja, rzeczywistość, spadek motywacji, wszystko sprawia, ze tracisz pozycje, która wcześniej wypracowałeś. Dlatego radzę każdemu być otwartym na to, co wzmacnia, rozwija i pomaga iść skuteczniej naprzód! Tak właśnie traktuję kurs MLMBA. Ogromne doświadczenie prowadzących, właściwa proporcja teorii do praktyki, kreatywna praca zespołowa, nowoczesny networking, zmiana paradygmatów i nowe wyzwania, to są właśnie silne strony całego kursu, z którego każdy może dzisiaj skorzystać… nawet szkoleniowiec, doradca, i coach.
Adam Foks
Szkolenia MLMBA polecam każdemu, zarówno osobom, które już znają potencjał finansowy tej branży i myślą poważnie o odnoszeniu dużych sukcesów w Multi Level Marketingu jak i tym, którzy dopiero przyglądają się tej branży i zastanawiają się czy warto tam zaistnieć. Tym drugim, szkolenie MLMBA na pewno bardziej rozjaśni tematykę branży MLM oraz uzmysłowi, jakie daje ona perspektywy w dzisiejszej gospodarce na przyszłość.​
Paweł Szuba
Z każdego kursu wynosi się bardzo wartościowe informacje, wnioski i spostrzeżenia. Kurs MLMBA utwierdził i nadal utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym czasie i we właściwym miejscu.​
Marcin Oniszczuk
Chciałbym odświeżyć swoją wiedzę, chciałbym odświeżyć swoją motywację, chęci do działania, bo gdzieś to wszystko <<oklapło>>. I tego oczekuję od tego szkolenia – zastrzyku Powera, motywacji do działania.
Ryszard Gawza
Mam nadzieję na znalezienie błękitnego oceanu w tym, co tutaj robię.
Ryszard Lorenc
Można skorygować, co człowiek robi źle, co można poprawić, aby zwiększyć swoją efektywność. Bardzo praktyczna wiedza i bardzo duża wiedza prowadzących, może ubogacić moje doświadczenia i moją działalność.
Tomasz Porczak
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona – bardzo fajnie, niesamowite wrażenia z całego szkolenia. Przede wszystkim klimat, jaki tu panuje. Również możliwość poznania nowych osób, które uczestniczą w kursie.
Monika Jesiołkiewicz

Paweł Byczuk – Poznań

Z wykształcenia specjalista od elektronicznej aparatury biomedycznej. Przez wiele lat pracował dla różnych firm jako wzięty programista, tworząc oprogramowanie m.in. dla branży medycznej i telekomunikacyjnej. Zafascynowany możliwościami ludzkiego umysłu, prowadzi szkolenia rozwoju osobistego z wykorzystaniem niezwykłej metody stymulacji dźwiękowej Hemi-Sync®. Zwolennik harmonijnego rozwoju i ciągłej edukacji – sam uczestniczy w szkoleniach i warsztatach nieustannie poszerzając swoją wiedzę i kompetencje. Entuzjasta wykorzystania Internetu i nowoczesnych technik marketingowych do budowy niezależności finansowej opartej o programy partnerskie oraz MLM. Porusza się w branży wellness i w swojej propozycji łączy proaktywne dodatki żywieniowe (żywność funkcjonalna) i kosmeceutyki z fitnessem oraz antystresowym treningiem umysłu, tworząc w ten sposób unikalną formułę zarówno w obszarze zdrowia jak i biznesu. Autor bloga http://pawelbyczuk.pl                        

Paweł Szuba – Gdańsk

W całej swojej ponad 20-letniej karierze zawodowej na etacie przepracował 9 miesięcy w kilku firmach. Te 9 miesięcy pracy na etacie tak mocno utwierdziło go w przekonaniu, że nigdy dzięki pracy etatowej nie zarobi takich pieniędzy, jakich pragnie, że postanowił zwolnić się i rozpocząć pracę na własny rachunek. Kiedy dowiedział się o branży MLM – zrozumiał, jaki w tej branży drzemie potencjał finansowy. Pojął to, że absolutnie każdy, niezależnie od wykształcenia, wieku i pochodzenia społecznego, może odnieść ogromny sukces finansowy, dzięki systematycznej, mądrej pracy. Próbował swoich sił w kilku firmach, działających w systemie MLM z różnymi produktami. Obecnie nadal rozwija się w branży MLM z sukcesami i twierdzi, że nie zamieniłby tej branży na żadną inną. Bo żadna inna branża według niego nie daje takich nieograniczonych możliwości rozwoju finansowego z tak małym wkładem finansowym. Strona internetowa: www.zyciedlasiebie.com.pl 

Milena Bronk – Gdańsk

Absolwentka prawa Uniwersytetu Gdańskiego, 7 lat temu (na II roku studiów) zajęła się sprzedażą bezpośrednią. Ponieważ zawsze mierzyła wysoko, weszła w innowacyjny biznes medyczny, na którym straciła pierwsze większe pieniądze, ale sporo nauczyła się o zamkniętej branży medycznej. Od 2010 r. współpracuje z Europejskim Centrum Odszkodowań S.A. Buduje zespół EuCO na Pomorzu. Od 2010 r. jest także Prezesem Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich Mściszewiczanki – poprzez różne projekty i działania aktywizuje kobiety wiejskie, nieaktywne zawodowo i starsze. Członkini Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych (oddelegowana przez Radę Powiatową). Dzięki wiedzy z kolejnych  sesji  MLMBA przeprowadziła ponad 50 wystąpień publicznych dla łącznej grupy 4300 osób. Motto Mileny to: „Będziesz zawsze myślał o najlepszym, pracował dla najlepszych i oczekiwał najlepszego”.     

Grzegorz Idzikowski – Wrocław

Jest byłym sportowcem i trenerem piłkarskim. Człowiek prowadzący aktywny i przede wszystkim zdrowy tryb życia. Uwielbia inspirować i pomagać ludziom w realizacji ich celów życiowych, dlatego też dużą wagę przywiązuje do ciągłego rozwoju osobistego i pracy nad sobą. MLM stał się dla niego sposobem na życie, dzięki czemu może spełniać marzenia swoje i swoich najbliższych. Z racji odwiecznej miłości do sportu działa w branży fitness i zdrowotnej. Cały czas dąży do perfekcji i doskonałości, kierując się zasadą: „Jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko”.                                                                                                           

Dominik Skoczek – Wrocław

Reprezentuje Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. EuCO jest liderem rynku Europy Wschodniej i jedną z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym oraz ich bliskim uzyskać należne odszkodowania i świadczenia od firm ubezpieczeniowych. Dzisiaj o swojej karierze w MLM mówi: Analizując początki mojej kariery, zauważyłem, że prawdziwe sukcesy zacząłem odnosić dopiero, gdy zacząłem się szkolić, dlatego dziś opisuję tak drobiazgowo jej przebieg oraz to jak ogromną wagę do nich przykładam. Wraz z kolejnymi szkoleniami zwiększała się moja pewność siebie, a z czasem stałem się jednym z najskuteczniejszych sprzedawców. Następnym krokiem było nabycie umiejętności przywódczych i menadżerskich, po to by dziś posiadać silną i kompetentną grupę partnerów, która zarabiając poważne pieniądza dąży na sam szczyt.    

Adam Juniszewski – Wrocław

Poznał pracę na etacie – jedenaście lat uczył języka angielskiego w szkołach. Wie, co to znaczy prowadzić własną firmę, prowadził pierwsze w regionie biuro tłumaczeń językowych, centrum korepetycji, kawiarnię studencką, ale również jedną z większych firm tynkarskich. Jednak dopiero przy współpracy z Europejskim Centrum Odszkodowań S. A. odnalazł swoje miejsce – miejsce w MLM. Dziś, jako jeden z wyróżniających się managerów tej firmy, jest członkiem Rady Managerskiej, której celem jest wyznaczanie standardów pracy z nowymi agentami. Współpracujący z nim agenci cyklicznie są laureatami różnych konkursów. Marketing sieciowy stał się sposobem na życie Adama. Dzięki MLM zapewnił sobie i swojej kochanej rodzinie stabilizację i bezpieczeństwo finansowe.        

Maciej Kozubik – Katowice

Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami oraz budowaniem struktury w marketingu sieciowym. Absolwent Akademii Coacha i Akademii Trenerów Biznesu, certyfikowany międzynarodowo coach – CoachWise Essentials Program™ i Team Coach (ICF Continuing Coach Education). 

Paweł Protaś – Warszawa

Twórca stron internetowych opartych na WordPressie. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie tworzenia i rozwoju bloga na WordPressie od strony technicznej (na swoim bloguhttp://www.pawelprotas.pl). Swoje umiejętności wykorzystuje do tworzenia stron dla swoich klientów oraz na potrzeby własne. Aktualnie pracuje nad stworzeniem portalu dla zespołu, do którego należy w biznesie MLM. Z wielką chęcią spędza czas na wymianie doświadczeń z ludźmi, którzy rozwijają się i działają w kierunku swoich celów. Jest też dla niego przyjemnością, gdy może wesprzeć osobę, która chce się uczyć i działać.   

Joanna Grabiec – Wrocław

Założycielka marki Villa Italia – galerii mody zajmującej się sprzedażą artykułów luksusowych, jak również  świadczącej usługi związane przede wszystkim z modą biznesową na najwyższym poziomie (www.vigdm.com), aktualnie pełniąca funkcję prezesa zarządu. Autorka artykułów związanych z etykietą i modą w biznesie.                                              

Emilia Siemionowska – Warszawa

Autoironiczna, kreatywna instruktorka Indoor Cycling z nietuzinkowym poczuciem humoru. Uczestniczka biegów masowych na dystansach od 5 km do 42 km działająca w branży MLM, w sektorze wellness. Niczym promocje w supermarkecie, wyszukuje okazje do zdobycia wiedzy, którą dzieli się na swoim blogu. Laureatka konkursów publicystycznych, w wolnych chwilach tworząca rękodzieło, będące owocem wspomnianej wcześniej kreatywności.

Andrzej Wawrzkowicz – Wrocław

Renata Maj – Warszawa

Magdalena Ratajska – Poznań

Mariusz Penczek – Katowice

Sławomir Dempc – Gdańsk

Tadeusz Stabrawa – Tarnów

Wojciech Borna – Poznań

Krzysztof Papucki – Kielce

Barbara Kozakowska – Katowice

Sławomir Gęściak – Poznań

Anna Bednarczyk - Poznań

Jurek Błochowiak – Poznań

Monika Bajorek – Katowice

Zbigniew Świąć – Katowice

Piotr Wysocki – Poznań

Urszula Gumienna-Wysocka – Poznań

Marian Betyna – Poznań

Pierwszy projekt na rynku polskim
łączący ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z wiedzą szkoleniowo-doradczą na najwyższym poziomie.

Akademia Przedsiębiorczości Business Solutions

odznaka

Akademia Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie unikalne na polskim rynku szkoleniowym.
Roczny kurs składa się z 7 modułów, opracowanych na bazie programu MBA – magisterskich studiów biznesowych o światowym standardzie nauczania. Dzięki niemu nie trzeba odpowiadać sobie na pytanie: Skąd czerpać wiarygodną, rzetelną wiedzę o biznesie?

Co zyskasz, biorąc udział w Akademia Przedsiębiorczości Business Solutions?

  • Otrzymasz kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia biznesu
  • Dowiesz się od czego zacząć projektowanie firmy
  • Rozwiniesz kompetencje menadżerskie i sprzedażowe
  • Zwiększysz świadomość osobistych zasobów i kompetencji
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami
  • Uzyskasz prestiżowy dyplom AP